Alfa Term
O firmie Produkty Referencje Nowości Cennik Dla projektanta Kontakt


DANE KONTAKTOWE:   

Alfa Term Polatowski Sp.J.
NIP EU:7262579192
REGON:100455134
KRS:0000296196

Salon Firmowy: Łódź, 91-357
ul. Czereśniowa 20
tel/fax: +48 42 681 81 81


»Roman Polatowski
+48 783 863 741
»Marcin Kośka
+48 783 864 395


O FIRMIE


Firma "Alfa Term" dystrybuuje kominki z płaszczem wodnym oraz pompy ciepła. Wieloletnie doświadczenie w branży grzewczej i znajomość potrzeb użytkowników pozwoliło nam stworzyć profesjonalną firmę, w której klient uzyska odpowiedź na każde pytanie związane montażem i użytkowaniem kominków oraz pomp ciepła.

Dzięki naszemu wsparciu - instalatorzy prawidłowo podłączą kominki do każdej konfiguracji C.O.

Kominki z płaszczem wodnym to nie całość naszej działalności. Zajmujemy się również montażem instalacji cieplnych zasilanych przez pompy ciepła, kotły i piecyki na pelet oraz eko groszek, kotły gazowe i olejowe. Wykonujemy ponadto instalacje wodno - kanalizacyjne, centralnego odkurzania oraz rekuperacji w domach jednorodzinnych. Całość naszej działalności obejmuje kompleksowe projektowanie i montaż zaawansowanych instalacji grzewczych. Natomiast instalatorom oraz firmom współpracującym oferujemy wsparcie techniczne a także akcesoria do montażu kominków i kotłów, oraz urządzenia grzewcze wiodących marek.

Łódź - to miasto, w których znajduje się nasz salon. Znajdziecie w nim kominki z płaszczem wodnym w największym wyborze. Dystrybuujemy kominki z płaszczem wodnym tylko wiodących i sprawdzonych producentów Polskich i zagranicznych. Warto postawić na nasze kominki. Łódź - zapraszamy!Silną stroną firmy Alfa Term jest zatrudnianie wysoko wykwalifikowanego zespołu ludzi.


ALFATERM