Alfa Term
O firmie Produkty Referencje Nowoťci Cennik Dla projektanta Kontakt


DANE KONTAKTOWE:   

Alfaterm - Polatowski Sp.J.
NIP:726-257-9192
REGON:100455134
KRS:0000296196

Salon Firmowy: Łódź, 91-357
ul. Czereśniowa 20
tel/fax: +48 42 681 81 81


»Roman Polatowski
+48 783 863 741
»Marcin Kośka
+48 783 864 395


PRODUKTY


Jako specjaliści w zakresie technologii grzewczej przygotowaliśmy dla Państwa bogaty asortyment produktów, w skład którego wchodzą nowoczesne systemy grzewcze, urządzenia oraz akcesoria. Znajdziecie Państwo u nas szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań, takich jak kominki z płaszczem wodnym, piece na pelet, centralne odkurzacze czy pompy ciepła. Odpowiednia selekcja produktów, a także współpraca z renomowanymi firmami, takimi jak Lechma, EdilKamin, Variovac czy Galant, pozwala nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Stawiamy na ekologiczne i wydajne grzanie, dlatego też wszystkie dostępne w naszej ofercie kominki, kotły i grzejniki posiadają optymalne parametry, dopasowane do indywidualnych potrzeb kupującego. Chcąc zapewnić Państwu kompleksową obsługę, oferujemy również liczne komponenty dodatkowe oraz części zamienne – w naszej ofercie znajdziecie: automatykę, zawory, separatory, naczynia wzbiorcze i wiele innych. Każdy produkt dostosowany jest do obowiązujących norm i objęty został gwarancją producenta.

Alfa Term z Łodzi to instalacje grzewcze dostępne online, a także bezpośrednio w siedzibie firmy. W przypadku jakichkolwiek pytań albo wątpliwości zachęcamy do wizyty lub kontaktu – nasi doradcy udzielą stosownych informacji, a specjaliści, w razie takiej potrzeby, zajmą się wykonaniem instalacji lub montażem urządzenia. Zapewniamy w pełni kompleksowe usługi – od doradztwa, przez sprzedaż, aż do montażu najlepszych rozwiązań. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.


ALFATERM